IP camera HIKVISION DS-2CD1023G2-IUF (2.8) (DS-2CD1023G2-IUF) (2.8mm ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 104°
Кут огляду по вертикалі: 58°
Кут огляду по діагоналі: 123°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 171×66×69 мм
Вага: 285 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 104°
Кут огляду по вертикалі: 58°
Кут огляду по діагоналі: 123°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 171×66×69 мм
Вага: 285 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.