Кріплення настінне для ТБ ITECH PTRB-95 60"-120" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 120"
Максимальне навантаження: 120 кг
Кут нахилу: +5°/-15°
Кути повороту: ±120°
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
800 × 400
800 × 600
900 × 600
Відстань від площини кріплення: 75...703 мм Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 120"
Максимальне навантаження: 120 кг
Кут нахилу: +5°/-15°
Кути повороту: ±120°
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
800 × 400
800 × 600
900 × 600
Відстань від площини кріплення: 75...703 мм Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | iTech |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 900mm x 600mm |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 120 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.