Кріплення стельове для ТБ SECTOR CM-20T 23"-43" White (CM-20T White)
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 43"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: ±12°
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
Колір:білий
Сумісність (макс. діагональ): 43"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: ±12°
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
Колір:білий
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | SECTOR |
| Тип | Стельове |
| Навантаження | До 35 кг |
| Колір | Білий |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.