Кріплення стельове для ТБ SECTOR CM-40T 32"-55" Black (CM-40T Black)
Регулювання: нахил
поворот
висота
Сумісність (макс. діагональ): 55"
Максимальне навантаження: 40 кг
Кут нахилу: ±34°
Кути повороту: 360°
Кількість ступенів свободи: 4
VESA: 100 × 100
100 × 200
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Особливості: вбудований рівень
кабель-менеджмент
Розміри: 430 × 430 × 1000-1500 мм
Колір: чорний
поворот
висота
Сумісність (макс. діагональ): 55"
Максимальне навантаження: 40 кг
Кут нахилу: ±34°
Кути повороту: 360°
Кількість ступенів свободи: 4
VESA: 100 × 100
100 × 200
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Особливості: вбудований рівень
кабель-менеджмент
Розміри: 430 × 430 × 1000-1500 мм
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | SECTOR |
| Навантаження | До 40 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Тип | Стельове |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.