Набір рацій CALTTA PH600 VHF Forest 2-pack (PH660 VHF)
Діапазони частот: VHF (136...174 МГц)
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Антени: знімна
Підключення гарнітури: 1-штирковий роз'єм (3.5x4 jack), Bluetooth
Гарнітура в комплекті: є
VOX (активація голосом): без гарнітури/з гарнітурою
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Оснащення: режим сканування< Bluetooth: є
GPS: є
Кріплення: кліпсу
Стандарт захисту: IP68
Живлення: акумулятор 2600 мА·ч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Кількість рацій: 2 шт.
Колір: чорний
Розміри: 100 × 54.5 × 37.5 мм
Вага: 270 г
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Антени: знімна
Підключення гарнітури: 1-штирковий роз'єм (3.5x4 jack), Bluetooth
Гарнітура в комплекті: є
VOX (активація голосом): без гарнітури/з гарнітурою
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Оснащення: режим сканування< Bluetooth: є
GPS: є
Кріплення: кліпсу
Стандарт захисту: IP68
Живлення: акумулятор 2600 мА·ч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Кількість рацій: 2 шт.
Колір: чорний
Розміри: 100 × 54.5 × 37.5 мм
Вага: 270 г
| Тип | Портативна рація |
| Виробник | Caltta |
| В наявності | Так |
| Додаткові можливості | не задано |
| Вібровиклик | Є |
| Кількість каналів | 32 канали |
| Потужність приймача | 5 Вт |
| Харчування | Акумулятор 2600 mAh |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.