Монітор MSI PRO MP243X
Диагональ экрана: 23.8"
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: IPS
Частота обновления: 100 Гц
Время отклика: 1 мс
Поверхность экрана: матовая
Яркость дисплея: 300 кд/м²
Контрастность: 1000 :1
Технология адаптивного обновления экрана: Adaptive Sync
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Максимальное количество цветов: 16.7 млн
sRGB: 119 %
Видеоразъёмы: 1 × DisplayPort (вход)
1 × HDMI
Аудиоразъёмы: выход
Встроенные колонки: 2 × 3 Вт
Угол наклона: -5...20 °
VESA: 75 × 75 мм
Энергопотребление (стандарт): 30 Вт
Энергопотребление (ожидание): 0.5 Вт
Размеры: 541.9 × 421.7 × 182.1 мм
Вес: 2.95 кг
Цвет рамки: чёрный
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: IPS
Частота обновления: 100 Гц
Время отклика: 1 мс
Поверхность экрана: матовая
Яркость дисплея: 300 кд/м²
Контрастность: 1000 :1
Технология адаптивного обновления экрана: Adaptive Sync
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Максимальное количество цветов: 16.7 млн
sRGB: 119 %
Видеоразъёмы: 1 × DisplayPort (вход)
1 × HDMI
Аудиоразъёмы: выход
Встроенные колонки: 2 × 3 Вт
Угол наклона: -5...20 °
VESA: 75 × 75 мм
Энергопотребление (стандарт): 30 Вт
Энергопотребление (ожидание): 0.5 Вт
Размеры: 541.9 × 421.7 × 182.1 мм
Вес: 2.95 кг
Цвет рамки: чёрный
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 75mm х 75mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Модифікація | MP243X |
| Тип | Монітор |
| Виробник | MSI |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | ні |
| Діагональ монітора | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.