Desktop mount for 2 monitors HISMART HS082451 17"-32" Silver
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 18 кг
Кут нахилу: ±55°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 260 × 440 × 120 мм Колір: сріблястий
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 18 кг
Кут нахилу: ±55°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 260 × 440 × 120 мм Колір: сріблястий
| В наявності | Так |
| Type of | Mount |
| Manufacturer | HiSmart |
| Colour | Silver |
| VESA | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Type of | Desktop |
| Load | Up to 18 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.