Кріплення настінне для ТБ HISMART HS081263 60"-100" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 100"
Максимальне навантаження: 100 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
800 × 400
800 × 600
900 × 600
Відстань від площини кріплення: 32 мм Розміри: 1009 × 630 × 32 мм
Вага: 4.8 кг Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 100"
Максимальне навантаження: 100 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
800 × 400
800 × 600
900 × 600
Відстань від площини кріплення: 32 мм Розміри: 1009 × 630 × 32 мм
Вага: 4.8 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кріплення |
| Виробник | HiSmart |
| Навантаження | До 100 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 900mm x 600mm |
| Тип | Настінний |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.