Кріплення настінне для ТБ HISMART HS081270 37"-70" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 40 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 18 мм
Особливості: вбудований рівень
Розміри: 750 × 432 × 13 мм
Вага: 1.45 кг
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 40 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 18 мм
Особливості: вбудований рівень
Розміри: 750 × 432 × 13 мм
Вага: 1.45 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кріплення |
| Виробник | HiSmart |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 40 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.