Mobile phone NOMI i1880 Black
Кнопковий чарівник
Телефон Nomi i1880 – практична та надійна модель, що відрізняється привабливим дизайном та розширеними функціями. Пристрій починається з 1.77-дюймового TN-дисплея з роздільною здатністю 128x160 пікселів. Функціональність цього пристрою обслуговує 32 мегабайти оперативної пам'яті – таким самим обсягом славиться і вбудована пам'ять телефону. Притримайте коней, адже модель підтримує microSD об'ємом 16 гігабайт!
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Nomi |
| Type of | Mobile phone |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Screen resolution | 128x160 |
| Weight | 50 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 32 Mb |
| SIM card format | Mini |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Battery capacity | 600 mAh |
| RAM | 32 Mb |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | MicroSD (TransFlash), up to 16 Gb |
| Built-in sensors | не задано |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Black |
| Multimedia | не задано |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.