IP камера UNV IPC2105SB-ADF16KM-I0
Опис камери IPC2105SB-ADF16KM-I0
IPC2105SB-ADF16KM-I0 записує відео з роздільною
здатністю до 5 МП при 30 FPS, що становить 2880x1620 пікселів. Кожен піксель, доданий до зображення вашої камери, забезпечує вищу якість зображення та більше деталей. Тож із роздільною здатністю 5 мегапікселів ви отримаєте чіткіше, та детальніше зображення.
Наявність звукових можливостей у вашій
системі відеоспостереження може бути важливою особливістю. IPC2105SB-ADF16KM-I0 оснащений вбудованим мікрофоном, що дає змогу чути та записувати чіткий, чистий звук без використання додаткових кабелів для живлення мікрофона.
Штучний інтелект
Завдяки штучному інтелекту IPC2105SB-ADF16KM-I0
підвищує надійність вашої системи відеоспостереження, оскільки вам не потрібно турбуватися про помилкові тривоги. Ця камера може розпізнавати різницю між важливим і неважливим рухом і може ініціювати події відповідно. Заощаджуйте місце для запису, запобігайте помилковим тривогам і зробіть свої мобільні push-сповіщення дійсно корисними.
Захист IP67
Ця камера має ступінь захисту від проникнення
(IP) 67. Це означає, що камера повністю захищена від пилу та інших твердих часток. Вона також може витримати занурення у воду на глибину 3 фути на 30 хвилин.
ІЧ 20 м
Коли сонце заходить або гасне світло, ця
камера вмикає власні інфрачервоні світлодіодні лампи. Ці вогні, невидимі для людського ока, дозволяють камері продовжувати функціонувати та записувати відео 24 години на добу, без вихідних, удень чи вночі. А оскільки його ІЧ-діапазон охоплює до 20 метрів, ви не пропустите нічого, що відбувається на каналах вашої камери, навіть якщо це відбувається в непроглядній темряві. .
| Виробник | Uniview |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 1.68 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.