Неттоп ARTLINE Business B18 (B18v10)
Персональний комп"ютер ARTLINE Business B18 AMD 2-core Athlon 3000G 3.5GHz/BOX/8GB DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC/BT 4.0/-/240GB M.2 SSD Entry Level/-/JW A300/Intel HD/i500 Black 90W Технический паспорт/38міс.(B18v10)
.(B18v10)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Athlon 3xxxG, Athlon 2xxGE |
| Number of Cores | 2 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Radeon Vega 3 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.