TERRA LCD/LED 2727W black HDMI, DP GREENLINE PLUS (3030203)
Основні характеристики
Покриття екрану
матове
Формат зображення
16:9
Тип РК-матриці
VA
Роздільна здатність
Full HD (1920x1080)
Час реакції, мс
5
Кут огляду, гір / верт
178°/178°
Роз'єми
HDMI, DisplayPort
Частота оновлення екрану, Гц
100
Стандарт VESA
100x100
Діагональ
27"
Покриття екрану
матове
Формат зображення
16:9
Тип РК-матриці
VA
Роздільна здатність
Full HD (1920x1080)
Час реакції, мс
5
Кут огляду, гір / верт
178°/178°
Роз'єми
HDMI, DisplayPort
Частота оновлення екрану, Гц
100
Стандарт VESA
100x100
Діагональ
27"
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Модифікація | LED 2727W |
| Тип | Монітор |
| Виробник | TERRA |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.