Монітор Terra 2227W (3030199)
Дисплей: 21,45";VA;1920x1080 ;16:9Частота оновлення: 75 ГцМаксимальна яскравість: 250 кд/м2Регулювання по висоті (мм): +(120)Відеоінтерфейси :HDMI;DisplayPort;
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Modification | 2227W |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | TERRA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 240 months . |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 21,45 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.