Акумуляторна батарея POWERCOM PM-12-12.0 (PM1212AGM)
Тип батареї: свинцево-кислотний (AGM)
Номінальна напруга: 12 В
Ємність: 12 А·ч
Тип клем: F2
Максимальний струм заряду: 3.6 А
Максимальний струм розряду: 180 А Приблизний ресурс, до: 250 циклів Розміри: 151 × 98 × 101 мм
Вага, приблизна: 3.8 кг
Номінальна напруга: 12 В
Ємність: 12 А·ч
Тип клем: F2
Максимальний струм заряду: 3.6 А
Максимальний струм розряду: 180 А Приблизний ресурс, до: 250 циклів Розміри: 151 × 98 × 101 мм
Вага, приблизна: 3.8 кг
| В наявності | Так |
| Тип | Батарея |
| Виробник | Powercom |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність, Ач | 12 |
| Габарити (без клем), мм | 151 × 98 × 101 мм |
| Маса, кг | Від 1 кг до 5 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.