Проекційний екран Elite Screens 84 "170.2х127 (170.2 * 127) (T84UWV1)
Полотно виготовлено з самого популярного, білого матеріалу MaxWhite 1.1 Gain Matte. Екран ідеально підходить для презентацій як всередині приміщення, так і зовні. Кріпиться на потужний і надійний трипод, який так само дуже компактний. Конструкція спеціально розроблена для щоденного використання, а зручне Фіксаційні кільце дозволяє регулювати висоту без особливих зусиль.
| формат екрану | 4: 3 |
| діагональ | від 60 "до 100" |
| Діагональ проекційного екрану | 84 |
| матеріал | MaxWhite 1.1 |
| Матеріал корпусу | дюраль |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 42336 куб. см. |
| вага | 7700 грам |
| довжина | 1960 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 120 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Проекційний екран |
| Виробник | Elite Screens |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Екран для проектора Equipify PSBC150 (з механізмом поверн. наст.-стел.150" (4:3) 300*220)
Арт: PSBC150
Код: 865995
Настільний екран Epson ELPSC32 4:3, 50'', 1x0.76 м , MW (V12H002S32)
Арт: V12H002S32
Код: 429983
Проекційний екран на тринозі, мобільний 72"(16:9)160*89см ELITE SCREENS T72UWH
Арт: T72UWH
Код: 320203
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.