Проекційний екран Elite Screens 84 "185,9х104,6 (Electric84H)
Простой электрический экран эконом-класса сeрии Spectrum. Черный корпус. Электрический / моторизованный экран для домашнего кинотеатра и коммерческих презентаций. Подходят для использования как на стене / потолке. Maxwhite экрана материал прочен и легко моется 160 градусов широкий угол обзора с 1,1 усиления для всех областей применения в домашнем кинотеатре или бизнес-презентации. Стандартный инфракрасный пульт дистанционного управления - простое управление Встроенный 12-вольтовый триггер позволяет синхронизировать управление через проектор - для профессиональной установки. Программируемые регулируемые вертикальное положение.
| Формат экрана | 16:9 |
| диагональ | от 60" до 100" |
| Диагональ проекционного экрана | 84 |
| Материал | MaxWhite |
| материал корпуса | дюраль |
| Цвет | black |
| пульт Д/У | да |
| Объём | 43708 куб. см. |
| Вес | 10250 грамм |
| Длина | 2230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Проекційний екран |
| Виробник | Elite Screens |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Проекційний екран GrandView CB-MP82(1610)WM5 (CB-MP82(16:10)WM5)
Арт: CB-MP82(16:10)WM5
Код: 318355
Проекційний екран GrandView CB-MP77(169)WM5 (CB-MP77(16:9)WM5)
Арт: CB-MP77(16:9)WM5
Код: 318353
Мобільний РАМН проекційний еекран 100 "(16: 9) 222 * 125 ELITE SCREENS OMS100H2
Арт: OMS100H2
Код: 238459
Проекційний екран GRANDVIEW CB-MP84 171x128см (CB-MP84(4:3)WM5)
Арт: CB-MP84(4:3)WM5
Код: 211378
Проекційний екран GRANDVIEW CB-P150 282x211см (CB-P150(4:3)WM5(SSW))
Арт: CB-P150(4:3)WM5(SSW)
Код: 164589
Проекційний екран GRANDVIEW CB-P133 270x203см (CB-P133(4:3)WM5(SSW))
Арт: CB-P133(4:3)WM5(SSW)
Код: 164588
Проекційний екран Elite Screens 100 "124,5Х221,5 (ELECTRIC100H)
Арт: ELECTRIC100H
Код: 37330
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.