Монітор BENQ PD2705UA (9H.LKDLA.TPE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...30 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 152 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: nbsp; 614 × 553...703 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.2 кг Вага: 10 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...30 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 152 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: nbsp; 614 × 553...703 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.2 кг Вага: 10 кг Колір рамки: чорний
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | PD2705UA |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підсвічування | ні |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.