IP camera TP-LINK VIGI C230 2.8mm (VIGI C230(2.8mm))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Дистанційне керування: PT (поворот/нахил)
Роздільна здатність: 3 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2304×1296, 2048×1280, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 107.5°
Кут огляду по вертикалі: 57.2 °
Кут огляду по діагоналі: 129°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 85°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
залишений об'єкт
зникнення об'єкту
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. Потужність що споживається: 4.7 Вт
Стандарт захисту: IP68
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: 115×115×86 мм
Вага: 200 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Дистанційне керування: PT (поворот/нахил)
Роздільна здатність: 3 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2304×1296, 2048×1280, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 107.5°
Кут огляду по вертикалі: 57.2 °
Кут огляду по діагоналі: 129°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 85°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
залишений об'єкт
зникнення об'єкту
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. Потужність що споживається: 4.7 Вт
Стандарт захисту: IP68
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: 115×115×86 мм
Вага: 200 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | TP-Link |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 3 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP68 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.