Монітор ASUS TUF Gaming VG279QM1A (90LM05X0-B01370)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 280 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...280 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync AMD FreeSync nVidia G-Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 614.9 × 366.5 × 53 мм
Розміри: 614.9 × 455 × 213.8 мм
Вага (без підставки): 4.2 кг Вага: 5.1 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 280 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...280 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync AMD FreeSync nVidia G-Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 614.9 × 366.5 × 53 мм
Розміри: 614.9 × 455 × 213.8 мм
Вага (без підставки): 4.2 кг Вага: 5.1 кг Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 280 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| Модифікація | VG279QM1A |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Asus |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.