Акустична система Trust GXT 611 Wezz RGB-Illuminated Black (24587)
«Візуалізуйте» звук за допомогою цієї стильної акустичної системи з пульсуючим RGB-підсвічуванням та чистим звуком.
Особливості:
- Стереодинаміки з піковою потужністю 12 Вт (6 Вт RMS) – гарний звук спеціально для вас
- Передні панелі мають повне RGB-підсвічування з різними режимами. Це дозволяє надати звуку той вид, на який він заслуговує
- Пульсуюче світлодіодне підсвічування реагує на ритм вашої музики
- Легкодоступні провідні регулятори потужності, гучності та підсвічування дозволяють завжди тримати все під контролем
- Передні металеві решітки забезпечують додатковий захист і довговічність
- Живлення від USB - не потрібне живлення від мережі
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Trust |
| Тип | Колонки |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.