IP-камера SYNOLOGY TC500
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2880×1620 @30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.8
Кут огляду по горизонталі: 110°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 132°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 4.8 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø97 × 88 мм
Вага: 387 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2880×1620 @30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.8
Кут огляду по горизонталі: 110°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 132°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 4.8 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø97 × 88 мм
Вага: 387 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Synology |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.