Монітор MSI PRO MP273A
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 106 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 75 × 75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 613.5 × 461.6 × 182 мм
Вага: 3.9 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 106 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 75 × 75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 613.5 × 461.6 × 182 мм
Вага: 3.9 кг
Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 75mm х 75mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | MP273A |
| Тип | Монітор |
| Виробник | MSI |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.