IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW5241EP-Z5E (DH-IPC-HFW5241EP-Z5E (7-35мм) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 7...35 мм
Світлосила: F1.3
Кут огляду по горизонталі: 33 °
Кут огляду по вертикалі: 19 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 130 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 10.3 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 273.2 × 95 × 95 мм
Вага: 1110 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 7...35 мм
Світлосила: F1.3
Кут огляду по горизонталі: 33 °
Кут огляду по вертикалі: 19 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 130 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 10.3 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 273.2 × 95 × 95 мм
Вага: 1110 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 7 - 35 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 130 м |
| Захист | IP67 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.