IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW5241TMP-ASE (DH-IPC-HDW5241TMP-ASE (3.6мм) ))
2Мп IP WDR з AI, Матриця: 1 / 2.8&apos, CMOS, Стиснення: H.265,H.264,H.264B,H.264H, Smart H.265+ / Smart H.264+ , 0.002 лк / F1.6, Об`єктив: f=2.8 (кут огляду 106°) Запис: 1080р - 25 к / с Функції: відео аналітика IVS, AI (охорона периметра), підрахунок людей, WDR (120 дБ), 3D-DNR, Defog, ePoE, EIS, Інтерфейси: вбудований мікрофон, слот для карт пам`яті micro SD до 256 Гб, ІК підсвічування до 50 метрів, IP67, Матриця 1 / 2.8” 2МП STARVIS™ CMOS
мін. чутливість 0.002 лк F1.6
Швидкість затвора 1 / 3 – 1 / 100000 c
Придушення шуму (DNR) 3D
WDR 120 дБ
Регулювання по осях Поворот: 0°0-360°, нахил: 0°-78°, обертання: 0°-360°
Фокусна відстань 2.8 мм
Відстань фокусування 0.6 м
Апертура F1.6
Кути огляду Г: 106 °, В: 57 °
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 50 м
Управління підсвічуванням авто / ручного
Кількість діодів 2
Відео компресія H.265, H.264, H.264B, H.264H, Smart H.265+ / Smart H.264+
Відео бітрейт H.264: 32 кбіт / с-8192 кбіт / с, H.265: 19 кбіт / с-7424 кбіт / с
Макс. роздільна здатність 1920 × 1080
Кількість потоків 3
Частота кадрів (головний потік) 1080p 25 к / с
Частота кадрів (додатковий потік) D1 25 к / с
Частота кадрів (дод2. потік) 1080P 1-6 к / с
BLC Підтримує
HLC підтримує
Метод зберігання NAS, FTP, SFTP, Dahua Cloud, Micro SD до 256 Гб
Програмне забезпечення Smart PSS, DSS, DMSS
Кількість одночасних підключень 20
Сумісність ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, Milstone, Genetec, P2P
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон
Мережевий інтерфейс RJ-45 (10 / 100 Base-T)
ROM / RAM 128 / 512 Мб
Виявлення об`єкту 39 м
Спостереження за об`єктом 15 м
Розпізнавання об`єкта 8 м
Ідентифікація об`єкта 4 м
Defog Підтримує
Основні функції обробки 4 зони маскування
Тригери тривоги Виявлення руху, підробка відео, зміна сцени, відключення від мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, аномалія сховища
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Святкування Підтримує
Скупчення людей Підтримує
Виявлення паркування Підтримує
Цільові типи Підтримує
Живлення DC 12В
PoE 802.3af
Потужність споживання 7 Вт
Робоча температура -40 ° C - +60 ° C
Ступінь захисту IP67
Розміри Φ106 × 94 мм
Вага 550 г
Матеріал метал
Кількість у ящику 20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 155 x 155 x 135 мм
Вага брутто Вага: 0.77 кг
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.