Мобільний телефон NOKIA 150 (2020) Red (Nokia 150 2023 DS Red)
Стандарти зв'язку: GSM 850/900/1800/1900
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти : Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: Micro-USB
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 1020 мA⋅ч
Час роботи в режимі розмови, до: 19 год
Час роботи в режимі очікування, до: 561 год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: червоний
Розміри: 50.5 × 132 × 15 мм
Вага: 91 г
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти : Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: Micro-USB
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 1020 мA⋅ч
Час роботи в режимі розмови, до: 19 год
Час роботи в режимі очікування, до: 561 год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: червоний
Розміри: 50.5 × 132 × 15 мм
Вага: 91 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Nokia |
| Тип | Мобільний телефон |
| Час роботи в режимі очікування | 561 h |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність аккумулятору | 1020 mAh |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Операційна система | no OS |
| Функції камери | Спалах |
| Розширення пам'яті | Micro-SD |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Вбудовані датчики | не задано |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Бездротові підключення | не задано |
| Організатор | Будильник |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Колір | Red |
| Мультимедіа | Відеоплеєр |
| Навігація | не задано |
| Особливості | не задано |
| Управління викликами | не задано |
| Повідомлення | не задано |
| Тип дисплея | TFT |
| Інтерфейси і підключення | microUSB |
| Розміри (мм) | 50.5 × 132 × 15 |
| Роздільна здатність екрану | 320 × 240 |
| Час роботи в режимі розмови | 19 h |
| Вага | 91 грам |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Колір моб | Червоний |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.