Мобільний телефон NOKIA 150 (2023) Blue (Nokia 150 2023 DS Blue)
Стандарти зв'язку: GSM 900/1800
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-картки: Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм картки пам'яті, що підтримується: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
Порти та інтерфейси: Micro-USB
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутній
Акумулятор: Li-Ion 1450 мA⋅год
Час роботи в режимі розмови, до: 30 год.
Час роботи в режимі очікування, до: 720 год
Стандарт захисту: IP52
Матеріал корпусу: пластик
Колір: синій
Розміри: 50.6×131×15.1 мм
Вага: 106 г
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-картки: Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм картки пам'яті, що підтримується: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
Порти та інтерфейси: Micro-USB
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутній
Акумулятор: Li-Ion 1450 мA⋅год
Час роботи в режимі розмови, до: 30 год.
Час роботи в режимі очікування, до: 720 год
Стандарт захисту: IP52
Матеріал корпусу: пластик
Колір: синій
Розміри: 50.6×131×15.1 мм
Вага: 106 г
| В наявності | Так |
| Тип | Мобільний телефон |
| Виробник | Nokia |
| Ємність аккумулятору | 1450 mAh |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Операційна система | no OS |
| Функції камери | Спалах |
| Розширення пам'яті | Micro-SD |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Вбудовані датчики | не задано |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Бездротові підключення | не задано |
| Організатор | Будильник |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Колір | Blue |
| Мультимедіа | Відеоплеєр |
| Навігація | не задано |
| Особливості | не задано |
| Управління викликами | не задано |
| Повідомлення | не задано |
| Тип дисплея | TFT |
| Розміри (мм) | 50.6 × 131 × 15.1 |
| Інтерфейси і підключення | microUSB |
| Роздільна здатність екрану | 320 × 240 |
| Вага | 106 г |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Стандарти зв'язку (GSM) | не задано |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Фронтальна камера | Відсутнє |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Колір моб | Синій |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.