IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW2849-S-IL (2.8) (DH-IPC-HDW2849-S-IL (2.8мм) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 2688×1520 @ 25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6<
Кут огляду по горизонталі: 111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR ): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон Сирена: вбудована Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.4 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 512 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40 ... 60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 121.9 × 99.1 мм
Вага: 480 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 2688×1520 @ 25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6<
Кут огляду по горизонталі: 111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR ): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон Сирена: вбудована Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.4 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 512 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40 ... 60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 121.9 × 99.1 мм
Вага: 480 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.