CCTV camera DAHUA DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A (2.8) (DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A (2.8mm ))
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 60 °
Кут огляду по діагоналі: 129 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування, до: 20 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Розширені функції: детектор руху
стеження за об'єктом
ідентифікація об'єктів
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: nbsp; IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 2.6 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 97 × 94 мм
Вага: 180 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 60 °
Кут огляду по діагоналі: 129 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування, до: 20 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Розширені функції: детектор руху
стеження за об'єктом
ідентифікація об'єктів
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: nbsp; IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 2.6 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 97 × 94 мм
Вага: 180 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.