Модуль SFP Transceiver SFP+ 10GBase-LR, SM, 10km, LC TP-Link (TL-SM5110-LR)
Трансивер 10GBase-SR SFP+ LC
- Однорежимний трансивер SFP+ LC
- Швидке підключення з максимальною гнучкістю
- Підтримує цифровий діагностичний моніторинг (DDM)
- Сумісність із 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
- Сумісність із комутаторами з портами 10G SFP+, такими як JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP тощо.
| Комплект поставки | |
|---|---|
| Комплект поставки | - 10G SFP+ Модуль TL-SM5110-LR - Керівництво по налаштуванню |
| Апаратне забезпечення | |
|---|---|
| DDM | Так |
| SFP-MSA | Так |
| Гаряча заміна | Так |
| Медіа-конвертори та модулі | |
|---|---|
| Розмір ( Ш х Д х В ) | 56.7*13.9*10.35 мм |
| Трансивер | |
|---|---|
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.3ae, TCP/IP |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Блок живлення | 3.3В |
| Тип волокна | 9/125um Одномодовий |
| Максимальна довжина кабелю | 10 км |
| Швидкість передачі | 10 Гбіт/с |
| Тип порту | LC Повний дублекс |
| Безпека та Випромінювання | FCC, CE |
| Навколишнє середовище | Робоча температура: 0&ndash,70 ? (32&ndash,158 ?) Температура зберігання: -40&ndash,80 ? (-40&ndash,176 ?) Робоча вологість: 10&ndash,90% RH без конденсації Вологість при зберіганні: 5&ndash,90% RH без конденсації |
| В наявності | Так |
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Модуль |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.