Багатофункціональний пристрій Canon MF463dw Wi-Fi (5951C008)
Отримайте надійний захист та високошвидкісний, високоякісний друк та сканування з багатофункціональними чорно-білими лазерними принтерами серії i-SENSYS MF460.
Серія i-SENSYS MF460 допоможе вашим співробітникам заощадити дорогоцінний час та підвищити продуктивність. Забезпечте високу швидкість друку та сканування та легко захистіть пристрої від злому та вірусних загроз.
Система комплексного захисту гарантує повну безпеку документів, пристроїв та мережі. Функції безпеки включають TLS1.3, перевірку системи під час запуску та безпечний друк з використанням PIN-коду.
Завдання друку та сканування легко виконуються за допомогою кнопок виклику одним дотиком. Значки, що перетягуються, дозволяють налаштовувати дисплей і зручно виконувати повсякденні завдання.
Заощаджуйте час завдяки швидкості друку до 40 сторінок за хвилину, швидкості сканування до 100 зображень за хвилину та часу прогрівання в 14 секунд. Керуйте принтером за допомогою програми Universal Print від Microsoft.
Компактний дизайн дозволяє легко розміщувати пристрої на робочих столах або стійках, ефективно використовуючи місце в офісі.
Використовуйте можливості хмарного середовища завдяки вбудованій функції одноразового підключення до хмарних служб зберігання даних, таких як Google Диск, Dropbox та OneDrive.
Зручно друкуйте документи зі смартфона або планшета за допомогою програм Canon PRINT Business або AirPrint (iOS) та Mopria (Android).
| В наявності | Так |
| Тип | МФУ |
| Виробник | Canon |
| USB | так |
| Ethernet | так |
| Wi-Fi | так |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Джерело живлення | 220 - 240 В |
| Розміри | 420 x 460 x 375 мм |
| Вага | 16,3 кг |
| Тип | МФУ |
| Колір | Білий |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Швидкість друку | 40 стр. / Хв |
| Дозвіл | 1200х1200 |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A4 |
| Факс | ні |
| Дуплекс | так |
| Автоподатчик оригіналів | так |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.