Mobile phone 2E E240 2023 Black (688130251068)
Мобільний телефон 2E E240 2023 серії POWER відрізняється потужною батареєю і довготривалою автономною роботою без підзаряду. З телефоном 2E E240 2023 ви будете згадувати про зарядний пристрій не частіше ніж раз на тиждень, на відміну від смартфона, який, як не крути, потрібно заряджати щодня. Цей телефон, створений з якісних компонентів і матеріалів, має класичний дизайн і об’єднує в собі простоту і зручність користування.
- Діагональ екрана 2,4″
- Дві SIM картки
- Потужний LED-ліхтар з окремою боковою клавішею-слайдером керування
- Підтримання карт пам’яті microSD до 16 ГБ
- Персональні фото та мелодії для контактів в Телефонній книзі
- Інтерфейси: Bluetooth 2.1, microUSB, 3,5 мм аудіо
- SOS-режим з LBS локацією телефона
- FM-радіо із вбудованою антеною
- Три будильника із текстовими і голосовими нотатками
- MP3-плеєр
- Швидкий набір (8 номерів)
- Чорний і Білий фільтри викликів
- Ємність акумулятора 2500 мА·год
| В наявності | Так |
| Manufacturer | 2E |
| Type of | Mobile phone |
| SIM card format | Mini |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Body material | Plastic |
| Front-camera | Missing |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | Micro-SD |
| Screen diagonal | 2.4" |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 0.3 Mpx |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Black |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Dimensions (mm) | 55 × 132 × 14.6 |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Screen resolution | 320 × 240 |
| Weight | 109 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 32 Mb |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.