Монітор BENQ PD2706UA (9H.LLKLB.QBE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 99 %
DCI-P3 : 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 152 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614 × 365.7 × 86 мм
Розміри: 614 × 553 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.2 кг Вага: 10 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 99 %
DCI-P3 : 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 152 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614 × 365.7 × 86 мм
Розміри: 614 × 553 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.2 кг Вага: 10 кг Колір рамки: чорний
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | 9H.LLKLB.QBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.