Презентаційна стійка SECTOR T7 43"-90" White (T7 White)
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 90"
Максимальне навантаження: 70 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 200 × 100
200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 400
800 × 400
Розміри: 1620 × 750 × 610 мм Колір: білий
Сумісність (макс. діагональ): 90"
Максимальне навантаження: 70 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 200 × 100
200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 400
800 × 400
Розміри: 1620 × 750 × 610 мм Колір: білий
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | SECTOR |
| Тип | Підлоги, мобільна |
| Навантаження | До 70 кг |
| Колір | Білий |
| VESA | max - 800mm x 400mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.