Кріплення стельове для ТБ SECTOR CM-0604T 37"-70" White (CM-0604T White)
Регулювання: нахил
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Колір: білий
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Колір: білий
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | SECTOR |
| Колір | Білий |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Тип | Стельове |
| Навантаження | До 50 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.