Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1801TLMP-IL-A (2.8) (DH-HAC-HFW1801TLMP-IL-A (2.8мм) ))
Форм-фактор: спрямована
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Розширені функції: детектор руху
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)<
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 6 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 198.4 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 300 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Розширені функції: детектор руху
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)<
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 6 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 198.4 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 300 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.