Монітор LENOVO T24v-30 (63D8MAT3UA)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 3000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 15...84 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн sRGB: 99% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23.5 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 60 Вт Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 539.8 × 363.3 × 53.9 мм
Розміри: 539.8 × 387.8 × 199.7 мм
Вага (без підставки): 4 кг Вага: 6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 3000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 15...84 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн sRGB: 99% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23.5 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 60 Вт Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 539.8 × 363.3 × 53.9 мм
Розміри: 539.8 × 387.8 × 199.7 мм
Вага (без підставки): 4 кг Вага: 6 кг Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x USB 2.0 |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Eye Comfort |
| Частота поновлення | 70 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | T24v-30 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Lenovo |
| HDMI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.