Багатофункціональний пристрій i-SENSYS MF3010 Canon (5252B004)
CANON i-SENSYS MF3010 (5252B004) - це багатофункціональний лазерний принтер, який чудово підійде для щоденної роботи з документами в невеликій організації.
Швидкий друк, копіювання та сканування для вашої зручності на компактному монохромному лазерному принтері прямо з комп'ютера. Він ідеально підходить для дому та малих офісів і відрізняється високою продуктивністю, простотою використання та енергоефективністю.
Елегантний і стильний, повністю чорний корпус MF3010 містить інтелектуальний багатофункціональний лазерний пристрій "3 в 1". Високоякісний монохромний принтер, сканер та копір в одному компактному корпусі. Швидкий та економічний, цей ефектний пристрій легко поміщається на столі. Воно ідеальне для персонального використання або невеликих та домашніх офісів, де потрібний не тільки принтер, але також економія часу та грошей.
Завдяки простому у використанні вертикальному дисплею із CANON i-SENSYS MF3010 можна працювати не встаючи з крісла. Забезпечується зручний доступ до всіх функцій без необхідності вставати, заощаджуючи час та сили.
Професійна якість відбитків гарантується підвищеною роздільною здатністю до 1200 x 600 пікселів на дюйм, що забезпечує більше деталей, чіткий текст та тонкі лінії. Немає потреби чекати, поки надруковані документи при швидкості друку 18 стор./хв. Технологія Quick First-Print Canon також забезпечує швидкий вихід першої сторінки за 7.8 секунд.
Підвищення продуктивності із високоякісним кольоровим сканером. Просте сканування та копіювання документів - швидке підвищення продуктивності. Не треба чекати - час виходу першої сторінки трохи більше 12 з. За допомогою MF Toolbox відскановані документи можна відразу надсилати електронною поштою або PDF з можливістю пошуку для швидкого доступу до документів та фотографій.
Швидкий друк, копіювання та сканування для вашої зручності на компактному монохромному лазерному принтері прямо з комп'ютера. Він ідеально підходить для дому та малих офісів і відрізняється високою продуктивністю, простотою використання та енергоефективністю.
Елегантний і стильний, повністю чорний корпус MF3010 містить інтелектуальний багатофункціональний лазерний пристрій "3 в 1". Високоякісний монохромний принтер, сканер та копір в одному компактному корпусі. Швидкий та економічний, цей ефектний пристрій легко поміщається на столі. Воно ідеальне для персонального використання або невеликих та домашніх офісів, де потрібний не тільки принтер, але також економія часу та грошей.
Завдяки простому у використанні вертикальному дисплею із CANON i-SENSYS MF3010 можна працювати не встаючи з крісла. Забезпечується зручний доступ до всіх функцій без необхідності вставати, заощаджуючи час та сили.
Професійна якість відбитків гарантується підвищеною роздільною здатністю до 1200 x 600 пікселів на дюйм, що забезпечує більше деталей, чіткий текст та тонкі лінії. Немає потреби чекати, поки надруковані документи при швидкості друку 18 стор./хв. Технологія Quick First-Print Canon також забезпечує швидкий вихід першої сторінки за 7.8 секунд.
Підвищення продуктивності із високоякісним кольоровим сканером. Просте сканування та копіювання документів - швидке підвищення продуктивності. Не треба чекати - час виходу першої сторінки трохи більше 12 з. За допомогою MF Toolbox відскановані документи можна відразу надсилати електронною поштою або PDF з можливістю пошуку для швидкого доступу до документів та фотографій.
| В наявності | Так |
| Тип | МФУ |
| Виробник | Canon |
| USB | так |
| Ethernet | ні |
| Wi-Fi | ні |
| Дозвіл | 1200х600 |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 960 ВТ |
| Розміри | 372x276x254 |
| Розміри | 372x276x254 |
| Вага | 8,2 кг |
| Вага | 8,2 кг |
| Тип | МФУ |
| Колір | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Технологія друку | Лазерна |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Можливість підключення грошового ящика | ні |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Інтерфейси | USB |
| Тип | МФУ |
| Тип друку | Лазерний друк |
| Операційна система | LinuxMacOSWindows |
| Швидкість друку | 18 стр. / Хв |
| Максимальна швидкість друку | 18 стр. / Хв |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A4 |
| Факс | ні |
| Дуплекс | ні |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.