Монітор IIYAMA ProLite T2252MSC-B2
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 11 Вт Енергоспоживання (очікування): 1.5 Вт Розміри: 493.5 × 361.5 × 239.5 мм
Вага: 4.5 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 11 Вт Енергоспоживання (очікування): 1.5 Вт Розміри: 493.5 × 361.5 × 239.5 мм
Вага: 4.5 кг
Колір рамки: чорний
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light |
| Модифікація | T2252MSC-B2 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.