Mobile phone NOMI i1850 Black
Мобильный телефон Nomi i1850 Dual Sim Black, 1.77" (160х128) TFT / кнопочный моноблок / Spreadtrum SC6531E / ОЗУ 32 МБ / 32 МБ встроенной + microSD до 32 ГБ / камера 0.8 Мп / 2G (GSM) / Bluetooth / 113.5x48.5x15 мм, 48 г / 1000 мАч / черный
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Nomi |
| Type of | Mobile phone |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Dimensions (mm) | 48.5 × 113.5 × 15 |
| Screen resolution | 128x160 |
| Weight | 48 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 32 Mb |
| SIM card format | Mini |
| Body material | Plastic |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Front-camera | Missing |
| Number of Cores | 1 core |
| Battery capacity | 1000 mAh |
| RAM | 32 Mb |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | Micro-SD |
| Screen diagonal | 1.77" |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 0.8 Mpx |
| Wireless connections | не задано |
| Organizer | The calendar |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Black |
| Multimedia | не задано |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.