Проекційний екран Elite Screens 92 "203,2 * 114,3 (T92UWH)
Проекційний екран може бути використаний для будинку, бізнесу або освіти. Цей екран був розроблений, щоб витримувати щоденне використання. Екран розгортається і легко забирається, завдяки вдосконаленій конструкції.
| формат екрану | 16: 9 |
| діагональ | від 60 "до 100" |
| Діагональ проекційного екрану | 92 |
| матеріал | MaxWhite |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Транспортні вагогабаритні характеристики | |
| Обсяг | 43010 куб. см. |
| вага | 12300 грам |
| довжина | 2300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 110 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Модуль пам'яті G. SKILL Aegis DDR4 3200MHz 16GB XMP (F4-3200C16S-16GIS)
Арт: F4-3200C16S-16GIS
Код: 316476
Рекомендуємо переглянути
Екран мобільний з триногою 120 "(4:3)243,8Х182,9 BlackCase Elite Screens T120UWV1
Арт: T120UWV1
Код: 49550
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.