IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW2449-AS-IL (3.6) (DH-IPC-HFW2449-AS-IL (3.6мм) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560×1440 @ 25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 84°
Кут огляду по вертикалі: 42°
Кут огляду по діагоналі: 101°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0006 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Оперативна пам'ять: 128 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 238.5×90.7×90.7 мм
Вага: 720 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560×1440 @ 25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 84°
Кут огляду по вертикалі: 42°
Кут огляду по діагоналі: 101°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0006 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Оперативна пам'ять: 128 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 238.5×90.7×90.7 мм
Вага: 720 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.