IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW2441T-AS (8.0) (DH-IPC-HFW2441T-AS (8мм) ))
Завдяки розширеному алгоритму глибокого навчання Dahua WizSense 2 Series мережна камера підтримує інтелектуальні функції, такі як захист периметра та розумне виявлення руху. З технологією starlight ця камера забезпечує кращу якість зображення в умовах низького освітлення. Інтелектуальний моніторинг: вторгнення, прохід (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортного засобу та людини ).
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.