Монітор ACER Nitro XV272UV3bmiiprx (UM.HX2EE.307)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 180 Гц
Частота вертикальної 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...25 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 65 Вт Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614 × 365 × 68 мм
Розміри: 614 × 401 × 233 мм
Вага (без підставки): 4.8 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 180 Гц
Частота вертикальної 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...25 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 65 Вт Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614 × 365 × 68 мм
Розміри: 614 × 401 × 233 мм
Вага (без підставки): 4.8 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: чорний
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker-Free |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| Поверхня екрану | Матова |
| Модифікація | UM.HX2EE.307 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Acer |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.