Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8) (DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8мм) ))
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8мм) з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення - це високотехнологічний пристрій спостереження, призначений для отримання чіткого та яскравого зображення за різних умов освітлення. Ця камера оснащена передовими функціями, які роблять її ідеальним рішенням для спостереження за об'єктами, що вимагають високого рівня безпеки.
Однією з ключових особливостей цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм призначений для автоматичного увімкнення білого світла, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє мету в зоні дії правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Як тільки ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання. Це дозволяє значно знизити світлове забруднення та забезпечує отримання високоякісних зображень без порушення навколишнього оточення.
У камері також реалізована передова технологія 3DNR компанії Dahua, яка призначена для зниження рівня шумів на зображенні, практично не впливаючи на його чіткість. Це особливо корисно в умовах поганого освітлення, коли шум може стати серйозною проблемою. Нарешті камера має клас захисту IP67, що дозволяє їй витримувати різні умови навколишнього середовища. .
Однією з ключових особливостей цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм призначений для автоматичного увімкнення білого світла, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє мету в зоні дії правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Як тільки ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання. Це дозволяє значно знизити світлове забруднення та забезпечує отримання високоякісних зображень без порушення навколишнього оточення.
У камері також реалізована передова технологія 3DNR компанії Dahua, яка призначена для зниження рівня шумів на зображенні, практично не впливаючи на його чіткість. Це особливо корисно в умовах поганого освітлення, коли шум може стати серйозною проблемою. Нарешті камера має клас захисту IP67, що дозволяє їй витримувати різні умови навколишнього середовища. .
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.