Кріплення настільне для 2-х моніторів GEMBIRD MA-DA2-05 17"-32" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 18 кг
Кут нахилу: ±55°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 970 × 107 × 578 мм
Вага: 3.85 кг Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 18 кг
Кут нахилу: ±55°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 970 × 107 × 578 мм
Вага: 3.85 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Тип | Настільне |
| Навантаження | До 18 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | 75 x 75 мм, 100 x 100 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.