Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-65T-02 32"-65" Black
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 65"
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: +5°/ -8°
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
300 × 200
400 × 200
Відстань від площини кріплення: 53 мм
Розміри: 53 × 432.5 × 230 мм
Вага: 2.15 кг
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 65"
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: +5°/ -8°
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
300 × 200
400 × 200
Відстань від площини кріплення: 53 мм
Розміри: 53 × 432.5 × 230 мм
Вага: 2.15 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| VESA | 400mm x 200mm |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 30 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.