Акустична система Trust GXT 619W Thorne RGB Illuminated Soundbar White (25110)
GXT 619 Thorne RGB Illuminated Soundbar
- Регульоване RGB-підсвічування, 6 режимів на вибір
- Компактний розмір; не займе багато місця перед монітором або телевізором
- Велика і доступна навіть під час гри ручка регулювання гучності з підсвічуванням
- Стереоколонки 2.0 потужністю 12 Вт забезпечують повне занурення в процес гри < li>Легко підключається.
- Один AUX-кабель для звуку та USB-кабель живлення
Стереодинаміки не повинні займати цінне місце на столі. Trust GXT 619 Thorne – це звукова панель ігрового рівня в невеликому форм-факторі. Чистий стереозвук з піковою потужністю 12 Вт і RGB-підсвічуванням роблять цю звукову панель рішенням для кожного геймера, який хоче заощадити місце, не жертвуючи ігровими враженнями. впевнений ігровий досвід. Просто під'єднайте кабель AUX до роз'єму для навушників 3,5 мм на ПК або ноутбуку та підключіть кабель USB для живлення. Це все, що вам потрібно зробити, щоб по-новому глянути на свої ігри. Завдяки цим універсальним з'єднанням Thorne чудово працює і на вашому телевізорі!
Нове світлоГеймерам потрібен максимальний досвід. Це означає не тільки гарну якість звуку, а й відмінний зовнішній вигляд. Trust GXT 619 Thorne оснащений регульованим RGB-підсвічуванням з 6 різними світловими режимами. У поєднанні з цією звуковою панеллю ви побачите свої ігри в абсолютно новому світлі.
Контроль в межах досяжностіВелика ручка регулювання гучності з підсвічуванням на передній панелі Thorne дозволяє легко регулювати гучність, не відриваючись від гри. Ви завжди будете під контролем за допомогою такої зручної ручки керування, яка значно спрощує отримання пікової потужності 12 Вт (6 Вт RMS) вбудованих стереодинаміків .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Trust |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 12 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Білий |
| Харчування | Від USB |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.