IP-камера TP-LINK TAPO TC65
Push-сповіщення при виявленні руху
Отримання повідомлень на смартфон при виявленні руху дозволить тримати ваш будинок під захистом.
Висока роздільна здатність
Завдяки роздільній здатності 3 Мп зображення TC65 вражає чіткістю і дозволяє розглянути найдрібніші деталі.
Дротове або Wi‑Fi підключення
Кілька варіантів установки завдяки можливості підключити камеру по кабелю Ethernet або по Wi‑Fi.
Всепогодний корпус класу IP66
Камера Tapo TC65 буде відмінно працювати навіть у суворих погодних умовах.
Двосторонній аудіозв'язок
Двосторонній аудіозв'язок дозволить спілкуватися з кур'єрами та іншими гостями звідки завгодно.
Надійне та зручне локальне сховище
Відеозаписи зберігаються безпосередньо на локальну карту microSD.
Чітке нічне бачення
Видимість на відстані до 30 метрів навіть у непроглядній темряві.
Автоматична сигналізація
Автоматична світлова та звукова сигналізація для відлякування непроханих гостей при виявленні руху .
Отримання повідомлень на смартфон при виявленні руху дозволить тримати ваш будинок під захистом.
Висока роздільна здатність
Завдяки роздільній здатності 3 Мп зображення TC65 вражає чіткістю і дозволяє розглянути найдрібніші деталі.
Дротове або Wi‑Fi підключення
Кілька варіантів установки завдяки можливості підключити камеру по кабелю Ethernet або по Wi‑Fi.
Всепогодний корпус класу IP66
Камера Tapo TC65 буде відмінно працювати навіть у суворих погодних умовах.
Двосторонній аудіозв'язок
Двосторонній аудіозв'язок дозволить спілкуватися з кур'єрами та іншими гостями звідки завгодно.
Надійне та зручне локальне сховище
Відеозаписи зберігаються безпосередньо на локальну карту microSD.
Чітке нічне бачення
Видимість на відстані до 30 метрів навіть у непроглядній темряві.
Автоматична сигналізація
Автоматична світлова та звукова сигналізація для відлякування непроханих гостей при виявленні руху .
| В наявності | Так |
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 3 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Бездротова |
| Фокусна відстань | 3,89 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.