Desktop mount for 4 monitors BRATECK LDT66-C048 17"-32" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 9 кг
Кут нахилу: ±45°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 869 × 112 × 957 мм
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 9 кг
Кут нахилу: ±45°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 869 × 112 × 957 мм
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Brateck |
| Colour | The black |
| VESA | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Type of | Desktop |
| Load | Up to 9 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.